viața în armonie cu natura, eliberarea de concepțiile corporatiste și comerciale, explorarea spirituală

AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Concert lansare Corbii - Noi Suntem @ Club Underground (Tgv)

In jos 
AutorMesaj
Blaster
Admin

Numarul mesajelor : 482
Varsta : 29
Data de inscriere : 17/10/2007

MesajSubiect: Concert lansare Corbii - Noi Suntem @ Club Underground (Tgv)   Lun Ian 04, 2010 7:35 pm

Rayz

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 17/07/2009

MesajSubiect: Re: Concert lansare Corbii - Noi Suntem @ Club Underground (Tgv)   Vin Feb 05, 2010 10:13 am

pacat ca nu sunt mai frecvente manifestarile astea in tgv.

fara nume mari pe afis si totusi treaba a curs bine bine. neasteptat de ok pt oaspeti din alte parti. publicul destul de receptiv.

sper ca cel putin numele astea sa mai apara impreuna si pe viitor la alte reprezentatii si am observat ca si ceilalti care au dat la mic, desi n-au fost imprimati pe foaia de participare, au dat-o cu un acut simt al raspunderii.

felicitari tuturor, mai ales corbilor care s-au ingrijit de buna desfasurare a ostilitatilor, sonorizarii care a fost la inaltime prin comparatie cu diversele shouri "capital"iste unde partea tehnica e ilara, si omului care a acceptat sa gazduiasca evenimentul in ciuda "popularitatii" izbitoare a repului in tgv.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Blaster
Admin

Numarul mesajelor : 482
Varsta : 29
Data de inscriere : 17/10/2007

MesajSubiect: Re: Concert lansare Corbii - Noi Suntem @ Club Underground (Tgv)   Dum Aug 29, 2010 11:31 pm

Rayz a scris:
pacat ca nu sunt mai frecvente manifestarile astea in tgv.

fara nume mari pe afis si totusi treaba a curs bine bine. neasteptat de ok pt oaspeti din alte parti. publicul destul de receptiv.

sper ca cel putin numele astea sa mai apara impreuna si pe viitor la alte reprezentatii si am observat ca si ceilalti care au dat la mic, desi n-au fost imprimati pe foaia de participare, au dat-o cu un acut simt al raspunderii.

felicitari tuturor, mai ales corbilor care s-au ingrijit de buna desfasurare a ostilitatilor, sonorizarii care a fost la inaltime prin comparatie cu diversele shouri "capital"iste unde partea tehnica e ilara, si omului care a acceptat sa gazduiasca evenimentul in ciuda "popularitatii" izbitoare a repului in tgv.

Da. Si dupa parerea mea a fost ok. M-am simtit ca acasa desi nu am experienta in afara. Si apropo uite aici.

Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Concert lansare Corbii - Noi Suntem @ Club Underground (Tgv)   

Sus In jos

Concert lansare Corbii - Noi Suntem @ Club Underground (Tgv)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bine ati venit in Centrul din Nicaieri!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Administrație :: Arhivă-
Mergi direct la: